Seminarid

Ruunawere Hotell pakub suurepärast võimalust tegeleda mõttetööga linnakärast eemal ning pidada seminar ajaloolises Postimõisas.

Tulge ja veetke väljaspool oma tavapärast töökeskkonda üks tegus päev ning lõpetage see lõõgastava õhtuga.

Seminari ruumid

Seminariruumidena pakume klaasgaleriid. Galerii mahutab klassi- ja U-kujulise laua stiilis kuni 60 inimest. Teatristiilis kuni 90 inimest Valgusküllane ja avar saal on soe ka talvisel ajal.

Lisaks on pakkuda Ruunawere Postimõisa Suur saal, mis asub Postijaama hoone teisel korrusel. Saal mahutab kuni 55 inimest (U-kujuline lauapaigutus). Teatristiilis kuni 70 inimest.

Väiksematele seltskondadele sobib õdus Härraste Tuba, mille ovaalse laua taha mahub kuni 12 inimest.

Suvisel ajal (aga miks mitte ka talvel) on võimalus pidada seminari ka õues. Hotellist eemale jäävas püstkojas, terrassil, sisehoovis – võimalusi on Ruunaweres palju.

Seminari ruumides on olemas DATA-projektor, ekraan, pabertahvel, WIFI

Majutame kuni 50 külalist.
Teie külaliste käsutusse jääb 3 Sviiti, 4 Premium tuba ning 8 Standard tuba.

Külaliste majutamiseks on Ruunaweres 3 suurt kamina ja saunaga sviiti ning 12 standardtuba (2 – 4 voodikohta toas). Lisaks on majutuseks pakkuda ka privaatne Postipoiste maja, mille alumisel korrusel on 1 sviit ning ülakorrusel 2 ärklituba. Postipoiste maja mahutab kuni 7 inimest. Kokku majutame kuni 52 inimest.

Toitlustus

Toitlustus Ruunaweres

Lõunaks ja õhtusöögiks pakume traditsioonilisi aga ka uusi huvitavaid maitseid. Kindlasti arvestame ka Teie erisoove menüü osas. Maitsva kehakinnituse valmistame Ruunawere köögis ning kohvipausidel pakume Teile värsket ning maitsvat masinakohvi, cappuccinot ning caffè latted. Lisaks saab tellida erinevaid suupisteid.

Saun ja kümblustünn

Saun

Tööpäeva lõpetuseks on põlisele saunarahvale Ruunaweres pakkuda ka ühte õiget Soome sauna, ikka puuküttega. Saunamaja kaminatuba mahutab kuni 20 inimest ning saunalava 3 kuni 4 inimest korraga. Ja nii nagu ühe õige sauna juurde kuulub kümblustünn, nii ka meil. Kuni pakane kimbutama ei hakka (-10 kraadi) on suur puutõrs saunaõhtu tähtis osa.

Korraldame põneva seminari Ruunaweres