Kanuuseiklus

Kui otsid kohta, kus panna proovile oma sõprus või suhe siis see pakett on just Sulle!

Seiklus toimub Kasari jõel ja Ruunawere kanalis. Kanuu on paik, mis eeldab head koostööd ja teineteise tundmist. Põnev katsumus toimub iga ilmaga, võitjaks osutuvad osavõtjad, kes saabuvad sõpradena tagasi Ruunawere Postimõis Hotelli. Kas Olete valmis väljakutseks?

Pakett kahele sisaldab majutust, õhtu- ja hommikusööki, kanuud turvavarustusega ja saunakeskuse termi 1,5 tunnist privaatset  kasutust!

Kanuuseiklus kahele Ruunawere Postimõis Hotellis

Hotelli saabudes juhatame teid tuppa, kus saate selga panna ilmastiku vastavad riided ja jalanõud, seiklus toimub iga ilmaga, rajal olles ei pane Eestile omast vihmasabinat tähelegi. Juhendame teid kanuuni mööda imelist Ruunawere Postimõisa metsarada. Esmalt liigute mööda Ruunawere kanalit päripäeva väikese tammini, mida ületades satute Kasari jõkke. Sealt edasi liikumine on vastuvoolu kahe silla suunas. Kui olete jõudnud tunnelini siis selle võite hoogsalt läbida, paar jõekäänakut ning juba saabki jalgu sirutada Pärnu mnt. vana silla juures.

Üks liikmetest võiks ronida vanale Tallinn-Pärnu mnt sillale, kus tuleks poseerida kanuus olevale kaaslasele, kelle ülesandeks on teha pilt, et peale jääk nii kaaslane, kanuu kui ka osa sillast. Seejärel on kulgemine tagasi allavoolu möödudes Ruunawere kanali tammist. Kuni jõuate kärestikuni, seal tuleks olla natuke tähelepanelikum üle või ümber minnes, kuna kivid on suured. Hilissügisel ja varakevadel on kärestik vee all ning ületamine on ohutu. Edasi on jõgi kohati kitsam aga natuke sügavam, et saab rahulikult ümbrust nautida. Kui hakkab kostuma mõnusat kose kohinat võib arvata, et olete jõudnud teise ûlesandeni: pildistada teist kaaslast kopratammi juures jälle nii, et kõik kolm komponenti peale jääks.

Kopratammi kõrvalt saab tõmmata kanuu korraks kaldale, et ümbrust imetleda ja looduse hääli kuulatada. Seejärel tõmmata kanuu uuesti Ruunawere kanalisse (parempoolne kitsam haru). Kanalis on põnev jälgida erinevaid pinnasetüüpe kuna pindmine kiht on turbasem ning alumine savi. Mõni käänak ja oletegi alguspunktis tagasi. Katsumus on 3,5km pikkune.

Kui olla kanuus tähelepanelik ja vaikne võib kohata erinevaid linde ja isegi loomi.

Hotelli tagasi tulles saadame teid 1,5h privaatsauna, kus saab üles soojeneda või lihtsalt lõõgastuda. Pakume teile maitsvat kahekäigulist õhtusööki ning kosutavat und hubases hotellitoas.

Pakett kahele 175€

Soovi korral mahub kanuusse üks laps: 25€

Lapse osalus sisaldab samuti kanuu kasutust turvavestiga, õhtusööki ning voodikohta.

Kokkuleppel Hotelliga saab kanuuseiklus lisatasu eest pikemaks teha ja kopratammi juurest edasi sõita Pajaka mõisa sillani, sinna saaksime tulla kokkulepitud ajaks järgi.

Kaasa ilmastikule vastavad riided ja jalanõud!

Info ja broneerimine:

info@ruunawere.ee

505 1923