Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Koduleht www.ruunawere.ee (edaspidi koduleht) omanik on Ruunawere Hotell OÜ (registrikood 10403348), asukohaga Raplamaa, Märjamaa vald, Ruunavere, 78203.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Kodulehelt teenuste/kaupade ostmisel.

Kodulehel müüdavate teenuste/kaupade hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik kodulehel müüdavate teenuste/kaupade hinnad on eurodes.

Tellimuse vormistamine

Teenuste/kaupade tellimiseks tuleb valida soovitud toad/lisaostud broneeringuvormi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning jätkata tellimust. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Modena Estonia OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Modena Estonia OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kodulehe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Modena-le.

Kui tellitud kaupa/teenust ei ole võimalik tagada Hotellist mitte tulenevatel põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Pärast ostu sooritamist saadetakse kliendile e-mailile vastavasisuline kinnituskiri, mis on broneeringu aluseks.

Ostetud teenuseid teostatakse Hotellis kohapeal, aadressil Raplamaa, Märjamaa vald, Ruunavere, 78203

Tagastustingimused

Kliendil on võimalik ostetud teenusest loobuda, kuid sellest tuleb teavitada vähemalt 48h enne broneeritud kuupäeva, seejärel tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Hilisemal teatamisel ettemaksu osa (25%) tagastamisel ei kuulu.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Koduleht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks.

Koduleht saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Kodulehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@ruunawere.ee või helistada telefonil: 505 1923

Kui ostja ja Koduleht ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Ruunawere Hotell on isikuandmete vastutav töötleja, Ruunawere Hotell edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Modena Estonia OÜ-le.