Sünnipäevad

Korralda meeldejääv sünnipäevapidu Ruunaweres!
Aitame Teil korraldada sünnipäevapidusid ning vastuvõtte.

Peoruum

Peoruumina pakume klaasgaleriid, mis on avar, mahutab kuni 60 inimest. Valgusküllane ja avar saal on soe ka talvisel ajal.

Lisaks on pakkuda peo pidamiseks Ruunawere Postimõisa suur peosaal, mis asub Postijaama hoone teisel korrusel. Saal mahutab kuni 55 inimest (U-kujuline lauapaigutus).

Väiksematele seltskondadele sobib õdus Härraste Tuba, mille ovaalse laua taha mahub kuni 12 inimest.

Suvisel ajal (aga miks mitte ka talvel) on võimalus pidada pidu ka õues. Hotellist eemale jäävas püstkojas ning grill-alal on olemas kõik vajalik üheks välipeoks.

Ruunaweres on olemas kõlarid ja mikserpult. Soovi korral saame aidata elava muusika tellimisega.

Majutame kuni 50 külalist.
Teie külaliste käsutusse jääb 3 Sviiti, 4 Premium tuba ning 8 Standard tuba.

Külaliste majutamiseks on Ruunaweres 3 suurt kamina ja saunaga sviiti ning 12 standardtuba (2 – 4 voodikohta toas). Lisaks on majutuseks pakkuda ka privaatne Postipoiste maja, mille alumisel korrusel on 1 sviit ning ülakorrusel 2 ärklituba. Postipoiste maja mahutab kuni 7 inimest. Kokku majutame kuni 52 inimest.

Saun ja kümblustünn Ruunawere

Saun

Põlisele saunarahvale on Ruunaweres pakkuda ka ühte õiget Soome sauna, ikka puuküttega. Saunamaja kaminatuba mahutab kuni 20 inimest ning saunalava 3 kuni 4 inimest korraga.

Ja nii nagu ühe õige sauna juurde kuulub kümblustünn, nii ka meil. Kuni pakane kimbutama ei hakka (-10 kraadi) on suur puutõrs saunapeo tähtis osa.

Toitlustamise osas arvestame igati Teie soove. Maitsvad toidud valmivad Ruunawere köögis.

Toitlustus

Peolaual pakume traditsioonilisi aga ka uusi huvitavaid maitseid. Kindlasti arvestame ka Teie erisoove menüü osas. Võimalus on tellida tervituslaud/šampuselaud.

tähtspäev

Ruunawere Hotell aitab muuta tähtpäeva meeldejäävaks.

 

Korraldame meeldejääva sünnipäeva Ruunaweres