Seiklusmängud

Seiklusmängud

Pildigaleriid

aardejaht

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”Meeskonnamängud”]

 

MEESKONNAMÄNGUD

Lähiümbruse maastikul koostöös Seiklusfirmaga 360 KRAADI

 
 
KÕIK MÄNGUD ON:
• meeskondlikud
• aktiivse osaga 2-3 tundi
• läbitavad tavariietuses
MÄNGUD ON SAADAVAL:
• aastaringselt, iga ilmaga
• erinevates keeltes
• 2-3 päevase etteteatamistähtajaga

 

Läbimõeldud strateegia annab eelise!

Loquiz on mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.
Loquiz on uus innovaatiline viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Kuid see mäng eristub kõigist teistest! Kogu mängu juhib iPad ja spets mängutarkvara. Nii näed mänguplaani mugavalt suurel ekraanil ja saad planeerida oma teekonda stardist finišini.  Millal vastata õigesti, millal valesti, milline teekond valida. Planeerimist, nuputamist ja liikumist jätkub haaravas mängus kaheks tunniks.
Läbiviimise keeled: eesti, soome, inglise, vene

Hooaeg: aastaringselt, ka pimedas pealampidega

Hind:
10-le inimesele on 350€
Iga lisanduv inimene maksab 20€

Grupihinnad:
36-50 inimest 850€
51-70 inimest 1000€

 

FILMIFESTIVAL
Filmifestival on uus meeskonnamäng, kus avastad, et koos meeskonnaga on kõik võimalik. Kehastuda filmikompanii tegelasteks ning teha paar filmitreilerit on lausa imelihtne!  Mäng aitab avastada uusi talente! 🙂

Legendi järgi on kohalikule filmifestivalile saadetud filmid kaduma läinud. Nüüd aga tuleb kohalolijatel ürituse päästmiseks teha kõik, mis võimalik. Nii tuleb teil kiires korras vähemalt mõned filmikatkendid või -treilerid ise üles võtta, et rahval midagi vaadata oleks.

Mängus ei panda rõhku näitlejameisterlikkusele.  See on lõbus ja naljakas ajaviide, kus iga meeskonnaliikme panus on oluline ning loeb kõigi vaimukus ja loovus.  Iga filmikompanii otsustab ühiselt, kes millist ametikohta täidab ja kuhu või kelleks kõige paremini sobib. Kuid tegelikult polegi nii tähtis, kes mida teeb –  ole sa valgustaja, tummfilmi näitleja või mängi kasvõi kuuske tagaplaanil! Peaasi, et 5 filmikatkendit saaks salvestatud ja see kõik oleks lõbus!  Kogu filmitegemine käib lihtsa puutetundliku filmimasinaga – kõik saavad hakkama!

Läbiviimise keeled: eesti, soome, inglise
Hooaeg: aastaringselt valgel ajal väljas või pimedal ajal sees, maksimaalselt 100’le inimesele

Hind:
10-le inimesele on 350€
Iga lisanduv inimene maksab 20€

Grupihinnad:
36-50 inimest 850€
51-70 inimest 1000€

 

KAPO KUULAB!
„Kapo kuulab“ on hoogne ja lõbus suhtlusmäng maastikul, kus rollid vahetuvad kiirelt – kord peab Sinu tiim rääkima avatud eetris nii, et pealkuulajad ei mõistaks millest jutt käib. Ja järgmisel hetkel kuulad sina vastasmeeskondade segast juttu ja püüad seal kasulikku infot välja kodeerida. Palju nalja saab seejuures mõlemal juhul!

Kapo Kuulab on luuramismäng, mis erineb kõikidest teistest maastikumängudest selle poolest, et kogu mängu vältel on terve seltskond ühel lainel ja ühendatud läbi raadioeetri.  Töövahendiks oleva raadiosaatjaga tuleb staabi vihjete alusel saada kindlust oma tiimi väidetele, kuid unustada ei saa, et konkureerivad tiimid kuulavad sind pealt. Keerukaid lauseid eetrisse paisates saab kõvasti nalja ning ka konkurente segadusse ajada.  Hilisem õigete vastuste kuulmine ja tulemuste kokkuvõte on tõeliselt emotsioonirohke!

Hind:
Mängu hind 10-le inimesele on 294 eurot.
Iga lisanduv inimene maksab 18 eurot.

Grupihinnad:
36-50 inimest 750€
 

FOTOJAHT
Tõeliselt lõbus, loovusel põhinev meeskonnamäng. Eesmärk on tiimiga lavastada võimalikult efektne foto! Meeskonnamängude klassika, mis õnnestub alati!

Meeskonnamängude kullafondi kuuluv Fotojaht on mäng, kus on kõige vähem võistluslikust – peamine on lõbus meelelahutus.  See on mäng, kus tuleb erinevast ajast pärit fotode järgi leida õiged kohad lähiümbruses ja seal lavastada vastaseid üle trumpav uus pilt.  See mäng sulatab ka kõige tagasihoidlikuma kolleegi ning kogu tegevuse ajal on kuskil kuulda teiste tiimide lõbusat naeru.  Jahisaagi suurel ekraanil vaatamine paneb aga i’le punkti ja seal saab nalja nii, et enamasti on osalejatel pisarad silmis!

Läbiviimise keeled: eesti, soome, vene, inglise

Hooaeg: aastaringselt valgel ajal

Hind:
Mängu hind 10-le inimesele on 294 eurot.
Iga lisanduv inimene maksab 18 eurot.

Grupihinnad:
36-50 inimest 750€
51-70 inimest 840€
71-100 inimest 980€

 

AARDEJAHT
Üllatusterohke seiklus suurtele üritustele!

Aardejaht on klassikaline maastikumäng, kus osalised otsivad legendi järgi kadunud aardekirstu. Maastikul seiklemine ja „kaugete maade“ külastamine lõpeb ettearvamatu finaaliga – aardekirstu leidmisega.

Legendi järgi on territooriumile peidetud hinnaline aardekirst. Kus täpselt ei mäleta keegi. Küll aga on aarde peitjatest alles jäänud legend, üks tühi tabel ja erilised prillid. Kui tabel ära täita, siis pidavat prillidega nägema aardekirstu asukohta. Tabelisse info saamiseks tuleb aga natuke vaeva näha.
Mängus on nii vana aardekaardiga liikumist maastikul, kui ka nuputamist ning meeskonnaharjutusi.  Mäng sobib kõige paremini suurtele suvepäevadele.

Läbiviimise keeled: eesti, (+vene, inglise)

Hooaeg: aastaringselt valgel ajal
kuni 50 osalejat 1095€
kuni 70 osalejat 1265€
kuni 100 osalejat 1445€
kuni 150 osalejat 1645€
kuni 200 osalejat 1745€

MÄNGUDE LISAINFO:
• korraldaja poolt kogu vajalik varustus
• võitjatiimile auhind
• vihma korral kõigile vihmakeebid, pimedal ajal pealambid jmv.
• Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
• Hind muutub vastavalt osalejate arvule, mida saab korrigeerida  kuni 1 päev enne üritust.